Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Army den v Atriu Flora

Přijďte ve středu 18. dubna na třetí Army den! Startujeme v 10:00 hodin a program bude nabitý až do 19:00.

Ti nejpovolanější z povolaných vám přijdou ukázat, o čem je práce vojáka české armády. Těšit se můžete na:

  • Ukázky boje zblízka
  • Vojenskou kynologii v praxi
  • Přehlídku výstroje vojáků Armády ČR a Hradní stráže
  • Slaňování
  • Hudební a taneční vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš
  • Hudbu Hradní stráže a Ústřední hudbu Armády ČR
  • Exhibiční vystoupení Čestné stráže Armády ČR
  • Ukázku bike trialu

Ve 12:30 doporučujeme vyrazit před obchodní centrum Atrium Flora a upnout oči k obloze. Přelétat přes nás bude vojenská letecká technika

Od 17:00 u nás bude autogramiáda sportovců ASC DUKLA. Těšit se můžete na biketrialistu Václava Koláře, čtyřkolkářku Olgu Roučkovou, atleta Imricha Bugára a pětibojaře Davida Svobodu.

V 17:00 startuje beseda s novodobými válečnými veterány v Cinema City. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru se na besedu nezapomeňte s předstihem registrovat.

Připravili jsme i speciální besedu s novodobými válečnými veterány pro školy od 10.30 hod. Pokud by o ni měla vaše třída nebo škola zájem, kontaktujte pana Lukáše Dolečka: ldolecek@aere.com

Poprvé si budete moci prohlédnout i motocykl Harley-Davidson Fatbob Freedom, který je poctou pražské Šalamounky všem vojákům a ostatním členům zahraničních misí riskujících svoje životy pro mír. Motorka je ve válečném zbarvení, v Atriu Flora bude vystavena od začátku dubna a v červenci, na oslavách 115. výročí Harley-Davidson, bude vydražena. Výtěžek z dražby organizátoři předají veteránům a veteránkám zahraničních misí.

Do každodenní reality života vojáka v akci vás přenese výstava Ten druhý život. Na vlastní kůži poznáte, jak pohodlně se sedí v tanku, jak v reálu vypadají a jak těžké jsou vojenské zbraně a dozvíte se, jak by v případě napadení měli svou vlast bránit sami občané.

V testu fyzické zdatnosti si budete moci vyzkoušet, co všechno musí zvládat naši vojáci hned na začátku profesionální kariéry. S ostatními se utkáte v disciplínách sed-leh, kliky, skok daleký z místa a jízdě na ergometru. Vítěz získá sportovní hodinky STORM Trexon.

Změny v programu jsou vyhrazeny.