Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

100 let elegance

 

26. září od 12 do 18 hodin slavíme 100. narozeniny Československa!

Přijďte k nám oslavit významný milník naší historie! Ve spolupráci s projektem Elegantní Česko jsme pro vás připravili odpolední program oslavující eleganci.

Čekají vás 2 módní přehlídky, které moderuje zakladatelka projektu Elegantní Česko Pavlína Kvapilová, swingová hudba a spousta slev.

První se jmenuje Jen pro ten dnešní den a bude průřezem autentickým oblečením z doby první republiky. Zlatým hřebem budou šaty, které nosila Adina Mandlová a na přehlídce je oblékne sympatická herečka Jana Bernášková.

Druhá bude „Věčná elegance“ a spojí oblečení z obchodů na Floře s kousky talentovaných českých malých tvůrců, kteří snad umí kouzlit. K vidění budou i současné modely z nových kolekcí #ceskoslovenskysarm a #bozskanedbalost by Elegantní Česko, které jsou inspirované noblesou první republiky.

Skvělou atmosféru podpoří živá swingová hudba. Hrát a zpívat bude Adéla Zejfartová a Sunny Swing.

Zábava pro dámy i pány

Pro dámy chystáme Ladies zónu. Špičkové make up artistky vám ukáží své triky. S vlasy si bude hrát tým největšího kadeřnického učiliště z pražského Karlína pod vedením Marcely Neumannové, který mimo jiné ukáže tajemství pokládaných vln. Zjistíte, jakou máte pleť a poradíme, jak o ni pečovat a líčit ji. Vše si můžete užívat se sklenkou vína, fresh džušem nebo frozen yogurtem v ruce za poslechu inspirativního čtení. A pro 200 žen, které za námi dorazí, máme překvapení v podobě vzorku balzámu z limitované edice Lípa z prodejny Manufaktura!

Pro pány máme připravený Gentlemen’s Club s lektorem etikety Romanem Haluzou, ochutnávkou whisky z vybraných skotských regionů i z Japonska a ochutnávkou kávy. Chybět nebude ani profesionální úprava vousů a holení a oddychové inspirativní čtení.

Vstup do Ladies zóny i Gentlemen´s Clubu je zdarma, pouze s účtenkou z kteréhokoliv obchodu v Atriu Flora z 26. 9. v minimální hodnotě 200 Kč.

Naplánujte si, kdy se do Ladies zóny nebo Gentlemen´s Clubu zajdete mrknout podle dění na hlavním podiu:

Chcete vědět, kde kterou kratochvíli najdete? Mrkněte se na mapku.

Doběhněte si pro slevu

Jen po ten jediný den budou platit slevy ve vybraných obchodech. Podívejte se, jestli na slevovém kuponku najdete svůj oblíbený obchod a využijte příležitost. Slevové kupony budou celý den k dispozici u hostesek v progamu akce, nebo si je můžete stáhnout.

Vyhrajte jeden z 67 fantastických dárků!

Tradičně u nás bývají velké události spojené se spoustou soutěží a dárků pro naše zákazníky. Tentokrát se můžete těšit na 3 soutěže, ve kterých budeme hrát o 67 dárků z obchodů na Floře. A výhry si pak pohodlně vyzvednete v rámci oslav 100 let elegance ve středu 26. 9. 2018 na Floře.

Soutěž o hodinky Emporio Armani

V termínu od 10. do 21. 9. 2018 soutěžíme o skvělé hodinky značky Emporio Armani z obchodu Klenoty Aurum. Staňte se naším instagramovým fanouškem a zapojte se do soutěže o dárek za 10.150 Kč!

 

Pravidla instagramové soutěže o hodinky si můžete přečíst zde.

 

Soutěž o 49 dárků na Facebooku

Soutěžit o dárky budeme i na Facebooku, a to v termínu od 11. do 24. 9. 2018.

Ve hře jsou tyto ceny:

Pravidla soutěže na Facebooku najdete zde.

Soutěž o 17 dárků na Instagramu

Jako poslední spustíme soutěž o 17 dárků na Instagramu Atria Flora. Těšit se na ni můžete od 17. do 24. 9. a šanci na výhru mají jen naši fanoušci :).

Soutěžíme o tyto dárky:

Pravidla soutěže najdete zde.