Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Atrium Flora Grand Prix

Rádi se podíváte na vypracovaná těla a tají se vám dech při představě, co všechno musí sportovci pro svou formu podstoupit? Přijďte se k nám podívat 18. října na 3. ročník souboje v kategoriích Bikiny Fitness a Men´s Physique pod záštitou Svazu kulturistiky a fitness ČR!

Bikiny Fitness

Sportovní kategorie určená něžné polovičce lidstva, která je charismatická, cílevědomá a miluje sport. Nejúspěšnější závodnice kategorie Bikiny Fitness mají symetrickou postavu s vyrýsovanými svaly, ale tvrdou muskulaturu nečekejte. Pro rozhodčí je důležitější komplexní a přirozený vzhled, ideálně stejně vyvinutá vrchní i spodní část těla. Závodnice velmi rády využívají své ženské zbraně, aby zaujaly porotu a diváky. Není tak nouze o perfektní líčení, účes a další doplňky.

 

Men´s Physique

Víte, jaký je rozdíl mezi kulturistou a "physiquem"? Ve velikosti svalů. Zatímco v kulturistice jsou svaly všechno, v soutěži Men´s Physique je kladen důraz na celkovou symetrii těla a působení závodníka na pódiu. Velké svaly bývají v tomto případě naopak spíš ke škodě. Rozhodčí hodnotí samozřejmě celkové vzezření závodníka, do kterého patří i to, zda pasuje účes k postavě a jaké na sobě má závodník oblečení. Závodí se v šortkách v délce ke kolenům. Velkou roli v hodnocení rozhodčích hraje i příjemné vystupování soutěžícího a kontakt s publikem.

 

Takhle jsme si užívali Atrium Flora Grand Prix v roce 2016. Troufáme si říct, že letošní ročník bude ještě lepší.