Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00
Podpora

Zákaznice Lindex modelkami

Zákaznice Lindex modelkami

Letošní velkou jarní kampaň Bra-volution, která se zaměřuje na spodní prádlo, prezentují zákaznice, které Lidnex vyzval, aby se na jeden den staly modelkami.

V posledních dvou letech byly modelkami kampaně Bra-volution odvážné zaměstnankyně Lindexu, které uvedly na trh nový koncept střihů. Kampaně Bra-volution byly velice úspěšné, a to v prodejnosti, tak u zákaznic samotných. Jednoduchost a srozumitelnost celého konceptu Bra-volution totiž velice usnadňuje hledání oblíbeného střihu.

„Chceme inspirovat ještě více žen k tomu, aby si mezi podprsenkami našly takové, které jim budou sedět nejlépe. A tentokrát toho chceme dosáhnout právě ve spolupráci s našimi zákaznicemi. Děvčata byla naprosto úžasná a energie při celém focení byla báječná: spousta vzrušení a trocha nervozity,“ říká Anne-Kathrine Almark, manažerka marketingové komunikace u společnosti Lindex.

Modelkami na jeden den se chtělo stát 700 dívek ze 13 různých zemí, takže i tato kampaň se dá považovat za úspěch. Ze všech přihlášených bylo vybráno 25 žen, které odcestovaly na casting do Stockholmu, z něhož vzešlo 6 finalistek pro fotografování v Londýně. Ty pro letošní kampaň pocházejí ze Švédska, Norska, Finska a Lotyšska.

„Fotografování bylo skvělé a bylo skvělé mít šanci vidět vše, co se odehrává v zákulisí. Byla to příjemná a zábavná zkušenost, protože celý tým ve studiu jednal velice profesionálně a choval se tak, že jsme se cítily uvolněně. Předčilo to moje očekávání a jsem šťastná, že jsem to mohla prožít,“ říká Sanna Skoglund, jedna z modelek kampaně Bra-volution.

Kampaň i prodej jarní kolekce odstartuje na všech prodejnách Lindex a na webu lindex.com již 4. února.

Datum zahájení: 04.02.2016
Datum ukončení: 31.03.2016

Kde?

Lindex

Po - So: 9:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 21:00

http://www.lindex.cz

+420 267 313 244

Kategorie: Móda

store.manager675@lindex.com, customerservice-cz@lindex.com

Jak se dostat do obchodu?