DNES OTEVŘENO: 07:00 - 22:00 en

Dárková karta

 

Vážení zákazníci, prodej dárkových karet je dočasně pozastaven z technických důvodů. Omlouváme se za způsobené komplikace. Děkujeme za pochopení.

 

Udělejte (si) radost dárkovou kartou!

Užívejte si nákupy s Dárkovou kartou Atrium Flora ještě víc! Zaregistrujte se do našeho newsletteru a už vám neunikne žádná sleva.

Máme pro vás dárkovou kartu Atrium Flora, kterou můžete udělat radost svým blízkým. Dárková karta je k zakoupení na infostánku a lze ji nabít dle libosti na hodnotu od 300 Kč do 4 000 Kč. Karta platí ve více než 100 obchodech v Atrium Flora.*

 

Držitelé dárkové karty se navíc automaticky stávají členem Programu výhod Atria Flora, a tak si můžete nákupy užívat ještě víc. Přečtěte si podrobné podmínky používání karty i to, ve kterých obchodech s ní můžete zaplatit. Uvítáme i vaše názory a připomínky k fungování dárkových karet. Pozor: V některých obchodech lze v rámci jednoho nákupu uplatnit pouze jednu dárkovou kartu!

 

* Dárková karta platí v celém obchodním centru Atrium Flora vyjma následujících obchodů: Air Bank, Beauty Salon, Dennys Leather, Dětský koutek, EURO Nails, Fusakle, Habanero Mexican Grill, iLoveServis, KFC, Loving Bistro, mBank, Orange Moon, Rychloopravna obuvi Žralok, Směnárna, Starbucks, Thai Spice, UniCredit Bank, Úprava oděvů Švadlenka, Zlatý Orel