Vinohradská 2828/151 Praha 3

Dárkové poukazy

Hledáte pro své blízké, přátele či obchodní partnery pozornost, kterou jim vykouzlíte úsměv na tváři? Pořiďte jim dárkové poukazy Atrium Flora a dejte jim možnost, ať si sami vyberou ten nejlepší dárek. Určitě potěšíte i ty nejnáročnější.

 

DIGITÁLNÍ DÁRKOVÁ KARTA

Prodej Digitálních dárkových karet je ukončen! V případě, že máte již zakoupenou kartu, můžete si ji stále zaregistrovat nebo ji spravovat. Více informací najdete ZDE.

 

HODNOTY POUKAZŮ

Dárkové poukazy v hodnotě 500Kč jsou momentálně nedostupné. Nadále si však můžete zakoupit poukazy v nominálních hodnotách 1000 Kč, 100 Kč.

 

Dárkové poukazy lze u nás zakoupit v nominálních hodnotách 100, 500 a 1000 Kč (včetně DPH) a ke každému obdržíte zdarma stylovou obálku. Platnost poukazu je 12 měsíců od data prodeje. Uplatnit je můžete v našich obchodech a restauracích, které poukazy přijímají. Seznam těchto obchodů a restaurací naleznete níže.

 

JAK KOUPIT POUKAZY

Dárkové poukazy Atrium Flora v celkové nominální hodnotě do 10 000 Kč můžete zakoupit na recepci Správy centra ve 4. patře (schodiště vedle restaurace Bombay Express) v čase PO–PÁ 10.00–16.00. Poukazy v celkové nominální hodnotě od 10 000 Kč včetně pouze přes objednávkový formulář zaslaný na Správu centra.

 

  • Poukazy v hodnotě do 10000 Kč

Dárkové poukazy do této částky můžete zakoupit na recepci Správy centra ve 4. patře (schodiště vedle restaurace Bombay Express) v čase PO–PÁ 10.00–16.00. Uhradit zakoupené poukazy můžete v hotovosti, nebo platební kartou.

 

  • Poukazy v hodnotě od 10000 Kč včetně

Dárkové poukazy od částky 10000 Kč lze objednat pouze na přes objednávkový formulář zaslaný na e-mailovu adresu flora.recepce@cushwake.com. Po přijetí objednávky vám bude zaslána faktura, po jejíž úhradě budou dárkové poukazy připraveny k vyzvednutí. O termínu vyzvednutí vás budeme informovat e-mailem.

 

PODMÍNKY ČERPÁNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Nominální hodnota poukazu musí být čerpána v plné výši najednou v jednom z obchodů nebo restaurací v Atrium Flora. Poukazy nelze vyměnit za hotové peníze, nelze na jejich základě požadovat bankovní převod finančních prostředků, a to ani poté, co uplyne lhůta platnosti poukazů, poukazy dále nelze započítat proti neuhrazeným pohledávkám. Při nevyčerpání nominální hodnoty poukazů nelze vyplatit vzniklý rozdíl v penězích. Poukazy nelze uplatnit na nákup dalších dárkových poukazů (pokud si obchod či restaurace, kde poukazy uplatňujete, nestanovily jinak). Prodávat poukazy z reklamních akcí dalším osobám je zakázáno. Padělání dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.

 

V případě dotazů kontaktujte recepci správy centra na telefonu +420 255 741 704 (pondělí-čtvrtek 9-17h, pátek 9-16h) nebo e-mailem flora.recepce@cushwake.com.

 

KDE MOHU DÁRKOVÉ POUKAZY UPLATNIT:

Albi, Apart, Bambule, Baťa, Calzedonia, Catches, Celio, CK FISCHER, Cleany, Česká kuchyně, Dětský koutek, dm Drogerie, E.L., ECCO, Erotic City, FAnn Parfumerie, Gant, Ginza Running Sushi, Grand Optical, GSM Centrum, H&M, Intersport, Intimissimi, iStores, KEEN, Klenoty Aurum, Lindex, L’OCCITANE, Luxor, Manufaktura, McDonald’s, Moon, NUTREND, Orsay, Oxalis čaj&káva, Pandora, Papírnictví AKM, Papýrek, Pearly Tea, Pholevka, Rituals, Rodinná farma, Rychlo opravna obuvi a výroba klíčů, SCANquilt, Smarty.cz, Sport Vision, SEPHORA, Tabák Valmont, Tamaris, Tescoma, Tezenis, Tchibo, Wittchen (aktualizováno 14. 5. 2024)