DNES OTEVŘENO: 09:00 - 21:00 en

Důležité informace pro zákazníky

Datum zprávy: 13 března 2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o aktuální situaci v našem obchodním centru. V souvislosti s nařízením Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví dochází k částečnému omezení našich služeb:

 

  1. Od čtvrtku 19. 3. 2020 je povinnost mít při návštěvě obchodního centra zakrytý obličej. Kromě roušek a respirátorů lze použít šálu, šátek a podobné.
  2. Prosíme, omezte své návštěvy v době mezi 8. a 10. hodinou, aby si mohli v klidu a maximálním bezpečí nakoupit ti nejzranitelnější – senioři nad 65 let.
  3. Minimálně do 11. 4. 2020 jsou uzavřeny naše obchody a restaurace s výjimkou: potravin, výrobků pro domácnost, kosmetiky, drogerie, lékárny, optiky, krmiva pro zvířata, bank, čistírny, tabáku a novin, květinářství. Kompletní přehled otevřených obchodů najdete zde. Změny přehledu vyhrazeny.
  4. Pro vstup do obchodního centra prosím využívejte vstupy: z Jičínské ulice – vstup k Albertu (dostupnost dle otevírací doby supermarketu) a z ulice Vinohradská (dostupnost dle otevřených prodejen operátorů a optiky). Ostatní vstupy do obchodního centra jsou uzavřeny. Dostupnost vstupů z garáží je dle otevírací doby supermarketu.
  5. Odkládáme nejblíže plánované marketingové akce, při kterých by mohlo dojít ke zvýšené koncentraci zákazníků.
  6. Od pátku 13. března je také do odvolání uzavřen Dětský koutek.

 

V obchodním centru jsou také zavedena preventivní hygienická opatření. Jedná se zejména o zvýšenou frekvenci čištění a dezinfekce společných prostor centra a sociálních zařízení. V prostoru nákupního centra jsou umístěny desinfekční přípravky, které jsou k dispozici zaměstnancům našich obchodů i všem zákazníkům.

 

Pro nájemce a obchodní partnery

S cílem snížit riziko nákazy jsme omezili provoz kanceláře Správy obchodního centra Atrium Flora. Pro kontakt se Správou centra, prosím, využívejte přednostně elektronickou komunikaci. Veškeré potřebné informace a kontakty naleznete zde.

 

Aktuální situaci průběžně sledujeme a v případě dalších opatření vás budeme neprodleně informovat.

 

Děkujeme za pochopení,

Atrium Flora