Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Garanti soutěže Atrium Flora Grand Prix

Jiří Vilímek

Jirka se ke cvičení dostal po střední škole, kdy mu tento sport pomohli objevovat kamarádi trojbojaři. Pak nastoupil na fakultu tělesné kultury v Olomouci, kde získal všestrannou sportovní průpravu a prvotní informace o správném stravování. Díky studiu v Olomouci se podíval na první fitness soutěž a bylo rozhodnuto – stane se z něj závodník v kategorii fitness. Úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat a dnes patří Jirka mezi naši fitness špičku. Byl úspěšným fitness závodníkem, zkusil i kategorii klasické kulturistiky, ale kde sbírá body a cítí se dobře, je právě nová kategorie Men´s Physique. Úspěšně reprezentuje Českou republiku na světových soutěžích a patří mezi průkopníky této kategorie. Je spolumajitelem a manažerem Fitness Victory a stal se ambasadorem své soutěžní kategorie u nás.

Adenike Endtová

Adenike vážila ještě v březnu 2013 při výšce 163 cm 70 kg. Po třech měsících dřiny v posilovně a dodržování přísného jídelníčku shodila 14 kilo a za dalších pět měsíců vyhrála všechny kondiční závody v bikini fitness. Rok od začátku tréninku se stala mistryní České republiky v kategorii bikini fitness v juniorkách i ženách současně a tím její úspěchy rozhodně nekončí. Jak sama říká: "Všechno jde, když se chce a ne že ne! Stačí chtít, věřit tomu a nepochybovat o sobě".