Vinohradská 2828/151 Praha 3

DIGITÁLNÍ DÁRKOVÁ KARTA

Prodej Digitálních dárkových karet je ukončen! V případě, že máte již zakoupenou kartu, můžete si ji stále zaregistrovat nebo ji spravovat.

JAK AKTIVOVAT DIGITÁLNÍ DÁRKOVOU KARTU?

ZKONTROLUJTE SVŮJ E-MAIL A NÁSLEDUJTE INSTRUKCE

Pokud vás někdo obdaroval Digitální dárkovou kartou, nebo pokud jste si udělali radost zakoupením karty sami, měli byste obdržet e-mail s instrukcemi, jak kartu registrovat a aktivovat. Odesílatelem e-mailu je atriumflora@dipocket.org.

ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE PŘEHLED O ÚTRATÁCH

Instrukce z e-mailu vás přesměrují na registrační stránku, kde aktivujete svou kartu. Tento krok vám umožní kontrolovat zůstatek na kartě a spravovat nastavení karty.

PŘIDEJTE KARTU DO DIGITÁLNÍ PENĚŽENKY

Po registraci a aktivaci karty už jen zbývá přidat kartu do vaší digitální peněženky a užít si nákupy v OC Atrium Flora kdekoli, kde akceptují Apple Pay nebo Google Pay.

Pokud máte další otázky nebo se chcete dozvědět více, přejděte prosím do sekce FAQ: otázky a odpovědi.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

1. OBECNÉ

Co je to Digitální dárková karta pro OC Atrium Flora?

Digitální dárková karta je taková, která je uložena v digitální peněžence vašeho telefonu a můžete ji použít k platbám kdekoli v OC Atrium Flora, kde je akceptována platba přes Apple Pay nebo Google Pay.
Pokud nevíte, jak kartu přidat do digitální peněženky, přejděte na bod 6.

2. OBJEDNÁVKY A PLATBY

Mám potíže s online objednávkou

Pokud po procesu platby dojde k chybě, zkontrolujte, zda je na vaší platební kartě dostatek prostředků, zda je karta platná nebo zda jste veškeré údaje zadali správně. Můžete také zkusit použít jiný webový prohlížeč (Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Mozilla Firefox, Opera). Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte prosím tým zákaznické podpory vydavatele karet, společnosti DiPocket UAB odesláním žádosti na e-mail contact@dipocket.org. Aby vám tým zákaznické podpory mohl co nejlépe pomoci, budeme potřebovat následující informace:

 • Jaký webový prohlížeč používáte?
 • Jste na počítači nebo mobilu?
 • V jakém okamžiku během procesu objednávání se potíže vyskytly?
3. DORUČENÍ

Jak mi bude Digitální dárková karta doručena?

Po zakoupení Digitální dárkové karty bude tato karta doručena příjemci prostřednictvím aktivačního odkazu v e-mailu. Doručení Digitální dárkové karty lze také naplánovat až dva týdny předem a její platnost vyprší jeden rok od data vydání (= datum uskutečnění nákupu).

4. POPLATKY ZA DORUČENÍ

Musím platit nějaké poplatky za doručení?

Neexistuje žádný poplatek za doručení, protože Digitální dárková karta pro Atrium Flora je doručována e-mailem. Chcete-li se dozvědět více o způsobu doručení Digitální dárkové karty, přejděte na bod 3.

5. AKTIVACE KARTY

Jak aktivuji svou Digitální dárkovou kartu?

Digitální dárkovou kartu lze aktivovat až poté, co si dle instrukcí z e-mailu obsahujícího aktivační odkaz, zaregistrujete účet u DiPocket. Po dokončení registrace se karta aktivuje. Jakmile je karta aktivována, nelze odkaz z e-mailu znovu použít nebo převést na jinou osobu. Abyste mohli kartu začít používat, musíte ji přidat do peněženky Apple nebo Google Pay.

 

Proč nemohu aktivovat svou Digitální dárkovou kartu?

Existuje několik důvodů, proč se vám nemusí podařit aktivovat Digitální dárkovou kartu:

 • možná máte nekompatibilní zařízení, které nepodporuje digitální platby
 • při aktivaci Digitální dárkové karty možná nejste v České republice
 • vaše karta již mohla být aktivována
 • máte špatné připojení k internetu a nemůžete se připojit k našim službám.

Pokud se setkáte s některým z těchto problémů, kontaktujte tým zákaznické podpory společnosti DiPocket UAB odesláním dotazu na e-mail contact@dipocket.org.

 

Jak poznám, zda mám kompatibilní zařízení k aktivaci Digitální dárkové karty?

Mobilní zařízení vyžadují schopnost Near-Field Communication (NFC), aby mohly provádět digitální platby v obchodě. Pokud máte starší zařízení, je možné, že vaše zařízení nepodporuje NFC.
Chcete-li zjistit, zda máte kompatibilní zařízení, použijte tyto odkazy:

6. PŘIDÁNÍ DO DIGITÁLNÍ PENĚŽENKY

Jak přidat Digitální dárkovou kartu do Apple Pay?

Jakmile je karta aktivována, přejděte do své digitální peněženky Apple a klepněte na tlačítko Plus. Postupujte podle pokynů pro přidání karty do peněženky.

 • otevřete aplikaci Wallet (Peněženka)
 • klikněte na znak „+“ v pravém horním rohu obrazovky
 • zvolte možnost Zadat údaje o kartě ručně
 • v seznamu bank a vydavatelů karet vyberte: DiPocket
 • vyplňte datum vypršení platnosti karty a své údaje, přijměte podmínky
 • vyberte ověření pomocí textové zprávy a zadejte kód přijatý prostřednictvím SMS

Pokud máte Apple Watch, toto zařízení vám bude zpřístupněno v seznamu připojených zařízení během procesu Přidat do Apple Pay.

 

Jak přidat Digitální dárkovou kartu do Google Pay?

 • otevřete aplikaci Google Pay
 • vlevo nahoře klepněte na ikonu nabídky Nabídka a pak Platební metody
 • vedle platební metody, kterou chcete nastavit pro bezkontaktní platby, vyberte Povolit bezkontaktní platby
 • podle pokynů platební metodu ověřte
7. NÁKUPY S DIGITÁLNÍ DÁRKOVOU KARTOU

Jak nakupovat s Digitální dárkovou kartu?

Digitální dárkovou kartu lze používat pouze prostřednictvím Apple Pay nebo Google Pay, v závislosti na vašem mobilním zařízení. Po aktivaci vaší Digitální dárkové karty budete muset kartu přidat do „digitální peněženky“ vašeho mobilního telefonu.

Nakupování pomocí Apple Pay? Více se dozvíte zde.

Nakupování pomocí Google Pay? Více se dozvíte zde.

 

Kde je možné Digitální dárkovou kartu uplatnit?

Digitální dárkovou kartu lze uplatnit pouze v OC Atrium Flora, a to u prodejců umožňujících bezkontaktní platby pomocí Apple Pay nebo Google Pay (někteří prodejci nemusí přijímat Digitální dárkové karty).

 

Mohu použít svou Digitální dárkovou kartu k nákupu online?

Bohužel, Digitální dárkovou kartu nelze použít k platbě online nákupu. Digitální dárková karta pro OC Atrium Flora je určena pouze k nákupům v obchodním centru Atrium Flora a to u prodejců umožňujících bezkontaktní platby pomocí Apple Pay nebo Google Pay.

 

Mohu si koupit něco, co stojí více nebo méně, než je hodnota na mé Digitální dárkové kartě?

Vaši Digitální dárkovou kartu lze použít u více prodejců, dokud nebude celková hodnota karty využita (nebo vyprší platnost karty). Pro nákupy vyšší, než je zbývající zůstatek na kartě, mohou zúčastnění prodejci přijímat další způsoby platby, ale to podléhá zásadám jednotlivých prodejců. Více informací získáte u zúčastněného prodejce.

 

Mohu svou Digitální dárkovou kartu sdílet nebo znovu darovat někomu jinému?

Původní příjemce může e-mail nebo aktivační odkaz přeposlat někomu jinému a tato jiná osoba jej může použít, pokud jej předtím neaktivoval někdo jiný.

 

Mohu získat zpět peníze za realizovaný nákup Digitální dárkovou kartou?

Digitální dárkové karty jsou jednorázové karty a vrácení peněz na kartu nelze uskutečnit. Jakýkoli spor o zboží nebo služby zakoupené pomocí digitální dárkové karty musí být vyřešen s prodejcem, u kterého byla původní transakce dokončena.

8. KONTROLA ZŮSTATKU A SPRÁVA DIGITÁLNÍ DÁRKOVÉ KARTY

Jak mohu zkontrolovat zůstatek na své Digitální dárkové kartě?

Zůstatek na Digitální dárkové kartě, můžete zkontrolovat online po přihlášení do vašeho profilu na atriumflora.dipocket.org.

 

Jak mohu zkontrolovat uskutečněné transakce na mé Digitální dárkové kartě?

Uskutečněné transakce na vaší Digitální dárkové kartě můžete zkontrolovat online po přihlášení do vašeho profilu na atriumflora.dipocket.org. Pokud máte více Digitálních dárkových karet, porovnejte číslo karty v mobilní peněžence s odpovídajícím číslem karty ve vašem profilu.

 

Kde najdu PIN ke své Digitální dárkové kartě?

Platby provedené pomocí mobilního zařízení často nevyžadují PIN. Pokud jste přeci jen o PIN požádáni, můžete si jej snadno vygenerovat přihlášením do vašeho profilu DiPocket.

PIN k vaší Digitální dárkové kartě obdržíte na telefonní číslo uvedené při registraci na atriumflora.dipocket.org. Zde si jej pak později můžete přeposlat nebo změnit. Vše naleznete v menu pod záložkou Karta. Pokud si nevíte rady, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu na contact@dipocket.org.

 

Co se stane s mou Digitální dárkovou kartou poté, co využiji celou hodnotu karty?

Vaše Digitální dárková karta zůstane ve vaší mobilní peněžence, dokud ji neodstraníte. Chcete-li odebrat kartu z mobilní peněženky, postupujte podle následujících odkazů:

Vaše karta bude stále viditelná ve vašem profilu DiPocket s možností zobrazit historii transakcí na kartě.

9. PLATNOST KARTY

Kdy končí platnost Digitální dárkové karty?

Digitální dárková karta je platná po dobu 12 měsíců od data vydání (= datum uskutečnění nákupu). Platnost každé Digitální dárkové karty vyprší přesně po 12 měsících od tohoto data. Např. pokud je karta zakoupena 11. 9. 2021, její platnost končí 10. 9. 2022. Na Digitální dárkové kartě je uvedena platnost pouze v měsících, 09/2022.
Po vypršení platnosti Digitální dárkové karty již karta není platná a všechny transakce budou odmítnuty. Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách.

10. ZTRACENÁ NEBO ODCIZENÁ ZAŘÍZENÍ

Co se stane, když ztratím telefon? Mohu získat zpátky svou Digitální dárkovou kartu?

V případě ztráty vašeho mobilního telefonu obsahujícího aktivovanou Digitální dárkovou kartou, ji můžete jednoduše obnovit přihlášením do vašeho DiPocket profilu. Abyste se vyhnuli neoprávněným transakcím, které by mohly být provedeny, umístěte na své zařízení vzdálený zámek – informace o tom, jak to udělat, najdete na online podpoře společností Apple a Google. Pokud máte jakékoliv další problémy s vaší kartou, kontaktujte prosím zákaznickou podporu contact@dipocket.org.

11. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZABEZPEČENÍ

Zakoupil jsem Digitální dárkovou kartu

Společnost DiPocket UAB, která je vydavatelem a provozovatelem Digitálních dárkových karet, zpracovává osobní údaje kupujících za účelem uzavření a plnění smlouvy o poskytování Digitálních dárkových karet, vedení finančních záznamů a vyhovění legislativním požadavkům.

 

Obdržel jsem Digitální dárkovou kartu

Společnost DiPocket UAB, která je vydavatelem a provozovatelem Digitálních dárkových karet, zpracovává osobní údaje zadané při registraci karty a následně údaje získané z pohybů na kartě za účelem plnění smlouvy o poskytování Digitálních dárkových karet, vedení finančních záznamů a vyhovění legislativním požadavkům.

Podrobné informace o tom, jak jsou vaše osobní údaje zpracovávány, naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách společnosti DiPocket UAB k Digitálním dárkovým kartám a dále v prohlášení o ochraně osobních údajů společnosti DiPocket UAB.

Atrium Flora je moderní obchodní centrum nedaleko centra Prahy. Na ploše 20 000 čtverečních metrů nabízí čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů plných módy a zábavy. Ve čtvrtém patře najdete restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX.