Vinohradská 2828/151 Praha 3

Filmové novinky v kině Cinema City

MIZEROVÉ: NA ŽIVOT A NA SMRT: Připravte se na léto plné akce a smíchu s kultovními Mizery! Will Smith a Martin Lawrence se vrací jako neohrožení detektivové Mike Lowrey a Marcus Burnett. Tentokrát je čeká nečekaný zvrat: budou muset sami prchat před zákonem! Přidejte se k nim na této divoké jízdě plné nekorektního humoru a špičkových akčních scén. Nepropásněte to, od 6. června v Cinema City!
Vstupenky najdete zde: https://www.cinemacity.cz/films/mizerove-na-zivot-a-na-smrt/6489s2r#/

 

SYLVANIAN FAMILIES VE FILMU: DÁREK OD FREYI: Objevte kouzelný svět Sylvanian Families! Tyto roztomilé zvířecí postavičky z Japonska vás zavedou do malebné vesničky Sylvania, kde žijí plný život lásky a porozumění. Sledujte Freyu, přátelskou králičí holčičku, která se připravuje na každoroční festival a řeší, jaký dárek dát mamince k narozeninám. Zvládne vybrat i Strom roku? Přijďte to zjistit od 6. června v Cinema City!

Vstupenky najdete zde: https://www.cinemacity.cz/films/sylvanian-families-ve-filmu-darek-od-freyi/6564d2r#/

 

STRÁŽCI: Zažijte napětí s Minou, osmadvacetiletou umělkyní, která se ztratí v tajemném lese v západním Irsku. Když najde úkryt, ocitne se vedle tří cizinců, které každou noc sledují a pronásledují záhadné bytosti. Vy je nevidíte. Ale oni vidí všechno. Přijďte se bát od 6. června v Cinema City!
Vstupenky najdete zde: https://www.cinemacity.cz/films/strazci/6462s2r#/