Vinohradská 2828/151 Praha 3

Jaro patří odvážným – nové kávové chutě jsou tady!

Někdy se stane, že se k vám nedostane kávová novinka celou věčnost. Přitom v Costa Coffee se s nimi roztrhl pytel. Březen a duben si označte v kalendáři, čeká vás totiž kávová výzva. Vyzkoušejte nové kávové nápoje, připravované podle nejnovějších trendů. Jarní nabídku doprovází i charitativní cappuccino – to letošní je javorové.

 

Káva je dokonalým lékem na jarní únavu, aprílové přeháňky a změny nálad. S jarem se probouzí nejenom příroda, ale i chutě po něčem novém. Podívejte se, co si pro vás baristé připravili. Jaro v kavárnách Costa Coffee patří odvážným, ale i těm s dobrým srdcem. Věděli jste, že březen a duben jsou nejlepší měsíce v roce, kdy si dát šálek kávy?

 

Kávová výzva
Kavárny Costa Coffee vyhlašují na březen a duben kávovou výzvu. Tou bude Espresso collection. Kolekce čtyř káv pro odvážné ženy a muže. První espresso je na rozjezd a bude se podávat se šlehačkou. Druhé espresso bude ochucené pravým medem. Ten si do kávy Češi běžně nedávají, ale ve světě jde o běžnou věc. U třetího espressa se možná trochu zapotíte, černá káva bude dochucená vločkami chilli. Na čtvrté espresso doporučujeme mít „plechovou pusu“. Jeho nedílnou součástí bude totiž čerstvě namletý pepř. Říkáte si, to nemůže pálit víc než chilli? Zkuste to a uvidíte. Posbírejte svoji kolekci čtyř espress a pokořte lehce bláznivou výzvu.

 

Teplé nebo studené? Toť otázka!
Venkovní teploty jsou jako na houpačce. Chvilku mrzne, chvilku svítí sluníčko. Počasím se nechali inspirovat i baristé Costa Coffee. Aby vám pořádně zamotali hlavu, připravili hned dva kávové drinky v teplé i studené variantě. Prvním je White mocha caffè latte – latte s bílou čokoládovou omáčkou, zdobené šlehačkou. Stejně tak dobré je i Pralinkové caffè latte s příchutí mléčné čokolády. Ve spojení s kávou jde přímo o bonbónek. Teď si jen vybrat, zda si objednat latte teplé nebo studené. Nedá se nic dělat, budete muset ochutnat, abyste se mohli rozhodnout.

Kuře ujíždí na kávě
Kuře a káva jdou dohromady. Respektive sbírka Pomozte dětem s postavičkou Kuřete a kavárny Costa Coffee. Už třetím rokem si můžete v kavárnách Costa Coffee během března a dubna objednat charitativní kávový nápoj. Ten letošní bude Javorové cappuccino. Z vámi zaplacené částky přispěje Costa Coffee rovných 49 Kč do sbírky Pomozte dětem. Káva tak přinese radost hned dvakrát – jednou vám a podruhé dětem. Věděli jste, že zdravý člověk může vypít až 4 šálky kávy denně pro maximum pozitivních účinků? Denně tak můžete přispět opravdu hezkou částkou.

 

Cítíte se pod vlivem jarního počasí? Nebo možná jen chcete okořenit svou ranní rutinu něčím novým? Ať tak či onak, pojďte do kaváren Costa Coffee a vyzkoušejte jeden z nových kávových nápojů.

 

Více na www.costa-coffee.cz.

 

Jarní dort
Jak zahnat jarní únavu a dobít baterky? Co třeba kávou v kombinaci s naším novým jarním dortem? Jeho svěží chuť a vůni umocňuje sladký smetanový krém s jahodovou náplní a především lyofilizované jahody na povrchu. A protože jaro hraje barvami, vyhráli jsme si i s jeho vzhledem. Vedle růžové vás zaujme zelená – korpus dortu je totiž přírodně obarvený zeleným čajem. Je přece pravda odvěká, že jíme i očima! Okuste dokonale vyváženou chuť této lahodné novinky a nalaďte se s námi na jaro.

 

Pop dots
Jsou tři, hrají barvami a společně jim to sluší. Nejlépe na talířku společně s kávou jako sladká tečka po obědě. Ochutnejte naše Popdots, variaci na oblíbené donuty, které jsou pečené z koblihového těsta a zdobené polevou. V nabídce máme tři druhy: Popdot s oříšky (poznáte ho podle tmavě hnědé barvy a mletých lískových oříšků na povrchu), Popdot s karamelem (světlý s karamelovými křupinkami) a Popdot cukrový (to je ten krásně růžový s cukrovým zdobením). Jeden a jeden a jeden, dva a jeden nebo tři stejné – nakombinujte si je podle své chuti. Při koupi tří kusů máte výhodnější cenu!

Doba platnosti nabídky: 09.03 - 10.05

  • po - pá: 08:00 - 21:00,
    so - ne: 09:00 - 21:00
  • +420 739 542 221
  • Jídlo, Restaurace, Kavárna