Vinohradská 2828/151 Praha 3

Novinky v Tescoma

Přemýšlíte, jak zpracovat obrovské množství cuket ze zahrádky? V Tescomě najdete spoustu pomocníků od spiralizéru, kráječe dlouhých plátků, zapékacích mís, struhadel atd. Nebo ji rovnou připravte na pánvi snů s ocelovým rastrem SteelCRAFT. Můžete ji s klidným srdcem dát i do trouby a používat na ni kovové kuchyňské nářadí. Přijďte si vše prohlédnout do prodejního centra Tescoma a načerpejte letní inspiraci!

 

Milujete sušené houby, ať už v polévkách, omáčkách, k pečenému masu nebo jako koření? Nebo zbožňujete křížaly, sušená rajčata, bylinky a jerky? Pak pro vás máme skvělou elektrickou sušičku potravin PRESIDENT. Má nízkou spotřebu, minimální hlučnost a snadné ovládání. Objevíte ji v prodejním centru Tescoma, tak se nezapomeňte zastavit!

 

Zažijte atmosféru PROVENCE při letním stolování. Tato novinka od Tescomy z prvotřídního porcelánu si vás získá. Vychutnejte si romantickou snídani na balkónu, lehký oběd na zahradě, ale i večeři se sklenkou vína, ze stylových talířů PROVENCE. V prodejním centru Tescoma objevíte vše, co potřebujete k tomu, abyste pocítili nekonečnou vůni léta.

 

Jak na ideální svačinku pro malého školáka? Důležité je, aby byly svačiny pestré. Každý den by s sebou měly děti do školy dostat kousky různé zeleniny nebo ovoce, celozrnné pečivo a obměňované druhy sýra, libové šunky nebo oblíbených pomazánek. V prodejním centru Tescoma najdete vše od šunkovaru, souprav pro přípravu domácích sýrů, ale i zdravých müsli tyčinek.

  • po - so: 09:00 - 21:00,
    ne: 10:00 - 21:00
  • +420 577 575 652
  • Interiér, elektronika, hudba

Umístění Obchodu

Podlaží

Informace o mapě

Bankomat
Infostánek
Přebalovací koutek
Schodiště
eskalátor
Bezbariérové WC
WC
výtah

Loading map...

2D

×
Show