Vinohradská 2828/151 Praha 3

NOVÉ OBCHODY V ATRIU FLORA

Datum: 3 prosince 2021

Vážení zákazníci,

 

rádi bychom vám představili nové obchody, které nedávno otevřely v našem nákupním centru.

 

FOOT LOCKER
Tento obchod je rájem pro každého, kdo miluje sportovní a sportovně designové oblečení a především obuv. Naleznete zde značky Adidas, Nike, Vans, Converse, Puma, New Balance a další. Neváhejte se zastavit a vybrat si ty nejvíc cool boty právě pro vás!

 

DEDOLES
Kdo by neznal roztomilé křečky tančící ve veselých ponožkách? Pokud i vy chcete vlastnit některé z těchto veselých ponožek a nebo třeba veselé trenýrky, plavky či svetry, přijďte si vybrat. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

MANUFAKTURA
Prodejna Manufaktury u nás není žádný nováček, ale převlékla se pro vás do nového designu a přestěhovala se na nové místo. Přijďte se do této nové krásné prodejny podívat a třeba si odnesete voňavý dárek pro své blízké.

 

PRIMA BAŠTA
Pro milovníky klasické české kuchyně máme dobrou zprávu. Nová restaurace Prima Bašta pro vás denně vaří vaše oblíbená česká jídla. Zastavte se ochutnat!

 

ZLATÉ ZRNKO
Espresso, Ristretto, Café Laté…to zná asi každý. Vyznáte se ale mezi různými druhy zrnkové kávy? S výběrem té nejlepší a nejchutnější dle vašeho přání vám pomohou v naší nové prodejně Zlaté Zrnko.

 

Obchody i my se budeme těšit na vaši příští návštěvu!
Atrium Flora