Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Air Bank

Air Bank

Po - So: 9:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 21:00

http://www.airbank.cz/

127

Kategorie: Služby

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě) a mezinárodní skupiny Home Credit Group, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011.Jsme moderní bankou 21. století, s pobočkovou sítí a internetovým bankovnictvím nové generace.

Naše banka je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná.

Nechceme být jako ostatní banky, které vydělávají z vkladů na běžných účtech miliardy, zatímco jejich klienti z toho nemají ani korunu. Proto klientům, kteří náš účet opravdu využívají, úročíme peníze do 100 000 korun i na běžném účtu stejně výhodnou sazbou jako na účtu spořicím. A nabízíme půjčku, která vás za včasné splácení odmění odpuštěním několika splátek.

Našim klientům nasloucháme a měníme se podle toho, co opravdu potřebují. Přesvědčte se, že jsme nejlepší volba pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví.

Získejte peníze zpět při platbě kartou Air Bank

Datum ukončení: 31.12.2019
Nakupujte v obchodech Butlers, Leonidas, Vitaland, Yves Rocher nebo v supermarketu Albert a část peněz dostanete zpět na účet. Zapněte si Odměny za placení v aplikaci My Air. Více informací vám rádi sdělí naši asistenti v nové pobočce Air Bank v 1. podlaží Atria Flora. Případně je najdete i na www.airbank.cz/odmeny

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody