Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

MET STORE

MET STORE

Po - Pá: 9:00 - 21:00
So - Ne: 10:00 - 21:00

http://www.metstoreteam.cz

+420 728 896 711

Kategorie: Móda

metstoreteam@gmail.com

MET STORE ATRIUM FLORA

MET Store Flora usiluje o vytvoření nového konceptu moderního butikového prostředí, ve kterém se snažíme vytvořit výjimečný zážitek z nakupování propojením vizuální stimulace s prvotřídními službami.

Jsme přesvědčeni, že důraz na individuální přístup spojený s detailní znalostí našich výrobků je způsob jak vás zaujmout. Je našim přáním, abychom s našimi zákazníky sdíleli vášeň pro módu a zaujali je individuální řešením jejich stylingových potřeb.

O SPOLEČNOSTI MET

Koncepce značky MET evokuje jiné myšlení a definuje jiné postoje k oblékání. Hlavní designér značky MET je skutečný vizionář, který přepisuje představy o casual a denim módě a snaží se být s každou kolekcí vždy o krok vpřed.

Styling značky MET je typický výjimečným zdůrazněním ženských půvabů a použitím ruční práce, čímž vytváří z každého kusu oblečení jedinečný originál.

Po celou dobu své existence se společnost MET průběžně mění a vyvíjí tak, aby její produkce byla neustále jak v souladu s aktuálními módními a lifestylovými trendy, tak samozřejmě také s potřebami svých zákazníků. Od samého počátku existence společnosti MET je kladen absolutní důraz na maximální kvalitu.

Vize společnosti MET do budoucnosti je velmi prostá a nanejvýš logická, neboť naším cílem je posilovat svou pozici a význam prostřednictvím jmenovaných hodnot tak, aby se její zákazníci cítili v jejích produktech jednoduše co nejlépe.

Jak se dostat do obchodu?

Jiné obchody