Vinohradská 2828/151 Praha 3

út: 07:00 - 24:00

en

Připravujeme pro vás nové Atrium Flora

Datum: 7 června 2022

AKTUÁLNĚ
Vážení zákazníci z důvodu rekonstrukce probíhá omezení provozu na 4. patře (Food Court). Prosíme, sledujte navigační cedule pro snazší přístup k vašim oblíbeným restauracím. Všechny restaurace zůstávají v provozu. Omlouváme se za omezení.

 

Vážení zákazníci,

 

v našem obchodním centru právě probíhá rekonstrukce pasáže s cílem modernizovat vnitřní prostory centra a zlepšit tak vaše pohodlí při nakupování a stráveném času u nás. Veškeré práce budou probíhat v nočních hodinách, aby nenarušovaly chod centra. Všechny obchody, služby i restaurace tak budou po celou dobu rekonstrukce pro vás otevřené!

 

Rekonstrukce bude probíhat ve dvou etapách. První etapa se uskuteční v období 1. 6. – 15. 11. 2022. Práce pak budou na chvíli přerušeny, abyste si mohli v klidu užít vánoční nákupy. Druhá etapa prací bude pokračovat v novém roce, od 15. 1. do 31. 3. 2023.

 

A na jaké úpravy se můžete těšit? V rámci rekonstrukce dojde k úpravě vnitřních pasáží jednotlivých pater. Budou rozšířeny stávající prostory ochozu a lávky v Atriu ve druhém a čtvrtém patře. Velká změna bude ve foodcourtu, kde dojde k celkové modernizaci včetně výměny dlažby, osvětlení a navýšení počtu míst k sezení.

 

Dále se rekonstrukce bude týkat také výměny podhledů, úprav vzduchotechniky, požární technologie, elektra, osvětlení, nátěru eskalátorů a provedení finálních povrchů (malby).

 

Celé Atrium tak bude po úpravách prostornější a vzdušnější, a pro zákazníky tak budou nákupy mnohem pohodlnější. Zároveň díky rozšířené kapacitě foodcourtu nemusíte mít obavu, že byste se po nákupech nemohli v klidu občerstvit u dobrého jídla.

 

Omlouváme se za omezení spojená s rekonstrukcí a těšíme se s vámi na nové Atrium Flora.

 

Příjemné nákupy!