DNES OTEVŘENO: 07:00 - 24:00 en
VÁNOČNÍ INSPIRACE

VÁNOČNÍ INSPIRACE

Patříte mezi ty, co začínají řešit vánoční dárky už v září a koledy si pouští snad od konce léta? Nebo vás ten vánoční šrumec spíš stresuje a všechny přípravy byste nejraději přeskočili? Ať patříte do jakékoli skupiny, jedno nás všechny spojuje. Všichni chceme vymyslet ty nejlepší dárky pro své blízké. Pár tipů jsme dali dohromady, ale ještě větší inspiraci najdete v našich obchodech. Tak se u nás stavte.

Pro ni

Pro ni

Každá žena je jiná, a přece mají něco společného. Chtějí být krásné, opečovávané, líbit se a zaujmout. Koukněte na naše tipy, čím vším se dá něžnému pohlaví udělat radost (nejen na Vánoce) a přijďte k nám nakoupit ten nejhezčí vánoční dárek právě pro tu vaši. Protože právě ona si to zaslouží.

Pro naše rarášky

Pro naše rarášky

Ať už máte doma roztomilé batolátko, horlivého školáčka nebo milovaného teenagera, co vám občas přerůstá přes hlavu, rozzářená očka dětí při rozbalování dárků jsou pořád ta stejná. Při pohledu do nich zjihnou i ti nejpřísnější z nás. Tak jim naježte to, co je potěší. A pokud to nenajdete v tipech, přijďte se inspirovat přímo k nám.

Pro něj

Pro něj

Napsala už vaše mužská polovička Ježíškovi? Ne? Velká chyba! Měl by to co nejrychleji napravit! Jak jinak mu splnit jeho přání, než že vám ho poví. Ehm, teda Ježíškovi. Koukněte také do našich tipů, třeba to bude i pro vás inspirace, jak obohatit jeho vánoční nadílku i nějakým tím překvapením. Nebo se rovnou stavte…

Pro ty, co o sebe rádi pečují

Pro ty, co o sebe rádi pečují

Máme pro vás tajnou zbraň, jak oslnit pod stromečkem. Pečující krémy, séra, šampóny a jiné produkty, co se postarají o vaše tělo zvnějšku. A víte, jakou další přidanou hodnotu tím získáte? Bude vám fajn i na duši. Pečující rituály mají prokazatelně dobrý vliv nejen na náš zevnějšek, ale i naše nitro. Vaše záře pod stromečkem bude toho všeho důkazem.