Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Rozhovor s Janou

Rozhovor s Tváří Flory 2014

Jana Bryndová, studentka pražského jazykového gymnázia, vyhrála loňský ročník soutěže o tvář Flory. Do té doby neměla s modelingem žádné zkušenosti a vítězství si opravdu užila. I proto, že se jí do soutěže vůbec nechtělo přihlásit. A takhle hodnotí uplynulý rok.

DSC_2423

Proč ses do soutěže o tvář Flory přihlásila?

Vlastně kvůli mamče. V den, kdy jsem se šla přihlásit, jsem neměla zrovna dobrou náladu a moc se mi do soutěžení nechtělo. Právě mamka mi tehdy řekla, že za zkoušku nic nedám, a že bych taky mohla jednou litovat. O cenu pro vítěze jsem se nestarala, ale jsem soutěživý typ a tohle byla velká výzva.

Připravovala ses nějak na focení a finále?

Na focení ani na finále jsem se extra nepřipravovala. Jen jsem se hrozně těšila, finále pro mě byl velký den.

Věřila sis, že soutěž vyhraješ?

Na výhru jsem si rozhodně nevěřila, ale doufala jsem v nějaké dobré umístění. To asi doufá každý, kdo se pouští do takové soutěže.

Jaké byly tvé pocity po vyhlášení, vzpomeneš si ještě na ně?

Vzpomínám si na ně pokaždé, když je mi smutno, vždy mi to zvedne náladu. Úžasný zážitek a já byla šťastná, že tam u toho mám svoji rodinu.

Co jsi od soutěže čekala?

Chtěla jsem si pro sebe dokázat, že to zvládnu. Že zvládnu zůstat taková, jaká jsem, i když nervy velmi pracovaly. Když jsem se dozvěděla, jaké jsou disciplíny, tak mi to trochu nahnalo strach. Nejvíce jsem se bála rozhovoru a hlavolamu. Rozhovoru proto, že nejsem zvyklá mluvit do mikrofonu před tolika lidmi a z hlavolamu proto, že jsem se bála, že to jediná nezvládnu. Nějakým zázrakem jsem byla jediná, které se to povedlo vyřešit. Naopak jsem si věřila ve sportovní disciplíně, protože jsem od malička sportovec a sport je pro mě velkou vášní. 

Změnil se ti soutěží život? Jak?

Musím říct, že mi to hrozně pomohlo. Dřív jsem vždycky hrozně řešila, co si ostatní myslí a byla jsem z toho občas velmi nešťastná. Soutěží jsem si ale něco dokázala a teď mě už jen tak něco nerozhodí. Pro mě samou a můj pocit to byl obrovský úspěch.

DSC_2227Čeho si nejvíc ceníš za rok svého kralování?

Pro mě byl nejlepší pocit krátce po vítězství, kdy jsem za část své výhry mohla udělat radost dětem z dětského domova a tím splnit i jejich přání k Vánocům.

Je nějaký zážitek, který by sis chtěla zopakovat?

Celý ten rok, ale nejvíc jsem si užívala focení s Bryanem. Velmi mě potěšilo, když mi kamarádi posílali fotky s plakáty, na kterých jsem byla. Nebo se s nimi dokonce i fotili.

Jak ses za ten rok změnila ty?

Já jsem se vždycky snažila o sebe dbát, moje vizáž bude asi vždy ovlivněna sporty, které byly hodnoceny i jako velmi estetické. Ale samozřejmě se třeba snažím víc pečovat o pleť a postavu. Když vím, že jdu do Atria Flora, vždy se do zrcadla mrknu dvakrát. Rozhodně jsem se také přiučila spoustu nových vychytávek jako je používání různých rozjasňovačů a sepínání oblečení :D.

Co bys poradila finalistkám Tváře Flory 2015, na co se mají připravit?

Pokud bude sportovní disciplína, tak děvčata začněte včas chodit do fitka, protože já jsem po finále

týden nemohla chodit a to jsem sportovec. Připravte se na bojovnou náladu v šatně. Hlavní je zůstat po celou soutěž v pohodě a sama sebou!

 


 

Jak se mohu stát tváří Flory 2016?