Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

VIP

 

 

Jsme moc rádi, že se do letošního ročníku zapojí i přední české blogerky. Všechny semifinalistky s nimi budou moci strávit příjemných pár hodin povídáním o módě, kosmetice a životě.

Slečny zároveň přijaly pozvání do poroty a budou tak mít šanci spolurozhodnout o tom, která z dívek se stane novou tváří Atria Flora.

Pavlína Jágrová

Pavlína je česká fashion blogerka, která na svém blogu www.pavlinajagrova.com píše především módě a osobnímu stylu, ale také o kosmetice, lifestylu nebo cestování a jídle. Pavlína vystudovala marketingovou komunikaci a její charakteristický styl oblékaní je dobře nositelný a spočívá v jednoduchosti a minimalismu. Inspiraci nachází na zahraničních blozích nebo na street style fotkách ze zahraničních fashion weeků.

Processed with VSCO with s2 preset

P4270003

IMG_0725

 

 

 

 

 

 

 

 

Beáta Kaňoková

Beáta je nejen módní blogerka, ale také nadějná herečka, která má právě před sebou poslední ročník na pražské DAMU. Na svůj blog www.fashionpicanteria.blogspot.cz přispívá již šestým rokem a píše hlavně o módě, ale také o cestování, kosmetice, drobnostech, které jí dělají v životě radost, a také o životě začínající herečky.

B4 B1  B3

Eliška Hudcová

Eliška Hudcová je třiadvacetiletá blogerka a fitness trenérka z Prahy. Zajímá se o módu, cestování a cvičení, což jsou zároveň tři hlavní témata jejího blogu. Ten nese název Time to Fit – www.timetofit.com – a založila ho před dvěma lety. Ve fitku tráví většinu svého času a ve volných chvilkách se nejraději toulá s krosnou po horách. Studuje VŠE, ale jejím největším snem je mít jednou svojí vlastní značku oblečení.

BM3A0163 IMG_1511 IMG_9073