Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Rozhovor s Janou

 

Vítězka Staň se tváří Flory 2014

AB7A0863

Popiš se, jaká jsi?

Sama sebe se mohu těžko hodnotit, ale snažím se být vstřícná a milá k lidem, mám ráda přírodu a sport. Nikdy neodmítnu, když mě někdo  požádá o pomoc a stále se snažím hledat ve věcech to pozitivní. Zachovat veselou mysl je to nejdůležitější.

Čeho si na sobě nejvíc ceníš? A kde vidíš nedostatky?

Nikdy nenechám své přátele či rodinu v nouzi. A moje nedostatky? Těch je, ale ty nemůžu prozradit. Můj velký nedostatek je slabá vůle odolat zmrzlině nebo čokoládě.

Proč ses přihlásila do soutěže Staň se tváří Flory?

Na Floře jsem velmi často, protože bydlím kousek, a proto jsem o soutěži věděla. V den, kdy jsem se šla přihlásit, jsem neměla zrovna dobrou náladu, takže se mi nechtělo. Mamča mi řekla, že za zkoušku nic nedám a ať to jdu zkusit, abych nelitovala. O cenu pro vítěze jsem se nestarala, ale jsem soutěživý typ a byla to velká výzva.

Připravovala ses nějak na focení a finále soutěže?

Na focení ani na finále jsem se extra nepřipravovala. Hrozně jsem se těšila na ten pro mne velký den.

Co pro tebe bylo v soutěži nejhorší?

Na nic hrozného si opravdu nevzpomínám. Jen mě mrzelo, když jsme šly všechny slečny pohromadě na další soutěžní disciplínu a když jsem ji vyhrála, na další už jsem odcházela sama. Polovina holek se se mnou prostě přestala bavit. Ale to považuji spíše za úsměvné, nestalo se mi to poprvé.

A nejkrásnější?

Nejkrásnější pocit pro mě byl, když jsem vyhrála v nějaké disciplíně, podívala se na balkon a viděla své nejbližší, jak se radují a ukazují na mě zdvihnutý palec.

Co ti z celé soutěže nejvíc utkvělo v paměti?

Jen těžko říct, co mi utkvělo v paměti nejvíc, ale můžu říct, co jsem pociťovala týden v kuse. A to bolest celého těla ze sportovní disciplíny! To je samozřejmě jen vtípek, pocit, když vyvolali mé jméno, je rozhodně to, co budu mít na paměti stále.

Jak ti titul Tváře Flory změnil život?

Dřív jsem vždycky hrozně řešila, co si ostatní myslí a byla jsem z toho občas velmi nešťastná. Soutěží jsem si ale něco dokázala a teď mě už jen tak něco nerozhodí. Pro mě samou a můj pocit to byl obrovský úspěch.

Šla bys do toho znova? Proč?

Určitě bych do soutěže šla znovu. Byla to pro mě obrovská výzva. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a to za to stojí. Byl to báječný den a pak i celý rok.

Čeho si nejvíc ceníš za rok svého „kralování“?

Pro mě byl nejlepší pocit krátce po vítězství, kdy jsem za část své výhry mohla udělat radost dětem z dětského domova a tím splnit i jejich přání k Vánocům. Každopádně si rozhodně cením toho, že, i když jsem byla modelingový nováček, tak se všichni snažili mi pomáhat a musím říct, že jsem si to moc užívala.

Čemu se věnuješ nyní?

Nyní se budu věnovat hlavně Karlově univerzitě, na kterou jsem se po maturitě dostala, a která je pro mě teď prioritou. Svůj čas velmi věnuji rodině a svému příteli (konečně).

Máš nějakou tajnou fintu, jak vypadat krásně?

Můj děda mi říká, že když nejsem pozitivně naladěná, tak se na mě nedá koukat. Tak to je asi největší finta – mít dobrou náladu.

Co bys poradila soutěžícím, na co se mají v soutěži připravit?

Rozhodně bych to nebrala na lehkou váhu, protože je to velká čest. Ale moje mamka vždy říká, že největší síla je v přirozenosti. Tak hlavně zůstat sama sebou.

Co bys poradila budoucí vítězce?

Usmívej se.


Jak se mohu stát tváří Flory 2016?