Nákupní galerie:
Po - Ne: 8:00 - 24:00
Supermarket Albert:
Po - Ne: 7:00 - 24:00
Obchody:
Po - So: 9:00 - 21:00; Ne: 10:00 - 21:00

Vyzkoušejte si virtuální realitu

Na stánku Samsung během slavnostního vyhlášení soutěže Staň se Tváří Flory na vás čekají jedinečné a nevšední aktivity. Seznámíte se s novou úrovní virtuální reality – 4D Kayak a Icaros. Obě aktivity si můžete vyzkoušet jenom díky produktům Samsung – telefonu Galaxy S7 a virtuální realitě – Samsung Gear VR.

virtualni-realitaJaké to asi je být v kůži kajakáře a sjíždět divokou řekou? Nechte se unášet proudem a užijte si nezapomenutelnou jízdu ve skutečném 4D kajaku.

O tom, jak těžké někdy je dojít do cíle, ví asi každý. Je to však stejné i ve virtuální realitě?  Na to, abyste do cíle došli na našem Icarosu, musíte zapojit všechny svaly a zkoordinovat každý pohyb. Bude to náročné, ale to dobrodružství si rozhodně užijete.

Na stánku ve 3. patře si můžete vyzkoušet i velkou škálu Samsung telefonů a příslušenství.

Galaxy S7

Samozřejmě zde naleznete Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge – vlajkové lodě, které změní váš pohled na telefon. Tento telefon vám přináší vlastnosti, které jste u chytrých telefonů ještě neviděli.

Při navrhování designu Galaxy S7 a S7 edge nebyly učiněny žádné kompromisy. Výsledkem je dokonalá rovnováha designu a funkčnosti, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním těle. Kromě designu Galaxy S7 oplývá výborným fotoaparátem, protože víme, že skutečný život se odehrává za nejrůznějších světelných podmínek a vy byste měli být schopni fotografovat, aniž byste museli přemýšlet nad tím, jestli máte dostatek světla. Fotografie pořízené pomocí Galaxy S7 a S7 edge budou ostré, jasné a plné života. V neposlední řadě se Samsung Galaxy S7 vyznačuje normou IP68, což značí voděodolnost a prachuvzdornost. Kombinací vysoce kvalitních materiálů jsme vytvořili jednoduchý, ale přesto neuvěřitelně účinný způsob, jak kompletně ochránit mobilní telefon před vodou a prachem, a přitom zachovat otevřené vstupy či konektor sluchátek.

virtualni-realita-2

Gear VR

Virtuální realita již není cizím pojmem. Díky displeji Super AMOLED, širokému zornému poli, přesnému sledování pohybu hlavy a nízké latenci se virtuální realita blíží skutečnosti. Když si nasadíte Gear VR, během okamžiku se ocitnete v místě dění. S Gear VR se můžete dostat přímo do děje oblíbených her, objevovat nové světy, a nebo si zazávodit - možné je skutečně cokoli.  A navíc, zařízení Gear VR spolupracuje i se smartphony Galaxy.

Gear 360

Od běžných momentů vašeho dne až po ty nejdůležitější chvíle - zachyťte svůj život tak, jak se skutečně odehrává. Gear 360 překonává  zaběhnuté limity v pořizovaní i sledovaní obsahu a přináší zcela nový úhel pohledu na vaše zážitky. Kamera také umožňuje pořizovat videa ve vysokém rozlišení a snímky v kvalitě až 30 MP. Samozřejmě umí zhotovit i 180° širokoúhlá videa a snímky s použitím pouze jedné strany objektivu. Kamera Gear 360 je jako stvořená pro cestování - můžete ji sebou vzít na jakékoli cesty – déšť ani prach pro ni nejsou překážkou.

Gear Fit 2

Osobní trenér na vašem zápěstí.

Bez ohledu na to, jestli běháte, jste v posilovně nebo zrovna na procházce či kole - Gear Fit 2 bude neustále sbírat data o všech vašich aktivitách. Navíc ho nemusíte ani nastavovat nebo speciálně aktivovat – sám rozpozná, jaký druh aktivity právě děláte. O svých pokrocích a všech výsledcích budete díky velkému Super AMOLED displeji neustále informováni.  S Gear Fit 2 si můžete jít zaběhat i bez telefonu. Vestavěná GPS zaznamená vaši trasu, vzdálenost i rychlost ve skutečném čase a s úplnou přesností, co vás bude motivovat v překonávaní svých možností.

Ecosystém

Samsung S7, Gear VR, Gear Fit2 – Tyto produkty byly stvořené jeden pro druhého a spolu tvoří jednu rodinu. Všechny lze mezi sebou jednoduše bezdrátově propojit, díky čemu se stanou vašimi společníky pro každý den.