Vinohradská 2828/151 Praha 3

Strom splněných přání

Datum: 25 listopadu 2022

Strom splněných přání naleznete přímo u vánočního stromku na 2. patře.

 

Blíží se, zejména pro děti, nejkrásnější svátky v roce. Přesto, že na nás doléhá nelehká ekonomická situace a nejistota, se většina z nás těší na pohodovou a voňavou atmosféru Vánoc v rodinném kruhu. Děti očekávají, že si na ně Ježíšek vzpomene s nějakým dárečkem. Ale ne všichni mohou trávit svátky se svými nejbližšími. Těmi jsou i děti z našeho Dětského domova v Žatci.

 

Již několik let jsou pro naše děti Vánoce šťastné a veselé. A to díky STROMU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, který je umístěn v Atriu Flora. I v letošním roce si kluci a holky ze žateckého dětského domova budou moci zveřejňovat svá přáníčka na vánočním stromu. Určeným obdobím je advent. V této době mohou lidé splnit našim dětem jejich vánoční přání.

 

Velice děkujeme managementu Atria Flora a panu Brabcovi, který je „otcem“ této akce. Děkujeme také ostatním sponzorům a všem lidem, kteří se snaží dětem z Dětského domova v Žatci Vánoce co nejvíce zpříjemnit různými dárečky. Děkujeme, že nejen na Štědrý večer zapalujete světlo, že zbavujete svá srdce ledu nejen na Hod Boží a že nejen na Nový rok chcete být lepšími… Vždyť druzí potřebují to dobré v nás po celý rok.

 

Přejeme všem šťastné a veselé Vánoce 2022.

Lenka Woloszczuková, ředitelka