Vinohradská 2828/151 Praha 3

Strom splněných přání

Datum: 26 listopadu 2023

Již brzy tu budou ty nejkrásnější svátky v roce. Většina z nás se těší na pohodovou a voňavou atmosféru Vánoc v rodinném kruhu a děti očekávají, že si na ně Ježíšek vzpomene s nějakým dárečkem. Ale ne všichni mohou trávit svátky se svými nejbližšími. Těmi jsou i děti z Dětského domova v Žatci.

 

Těmto dětem můžete splnit jejich přání od 1. 12. až do Štědrého dne, přímo u vánočního stromku, který je umístěn na 2. patře.


Již několik let jsou pro naše děti Vánoce šťastné a veselé. A to díky STROMU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, který je umístěn v obchodním centru Atrium Flora, kde si kluci a holky ze žateckého dětského domova budou moci umístit svá přáníčka. 

 

Velice děkujeme managementu Atria Flora a panu Brabcovi, který je „otcem“ této akce. Děkujeme také ostatním sponzorům a všem lidem, kteří se snaží dětem z Dětského domova v Žatci Vánoce co nejvíce zpříjemnit různými dárečky.

 

Děkujeme, že nejen na Štědrý večer zapalujete světlo, že zbavujete svá srdce ledu nejen na Hod Boží a že nejen na Nový rok chcete být lepšími…

 

Vždyť druzí potřebují to dobré v nás po celý rok.
Přejeme všem šťastné a veselé Vánoce 2023.

 

Lenka Woloszczuková, ředitelka