Vinohradská 2828/151 Praha 3

Valentýnské dárečky od Atria Flora

Datum: 3 února 2023

Jak jinak oslavit svátek svatého Valentýna než obdarováním těch, které máte nejraději. Pro nás jste to vy, naši zákazníci!

 

Zastavte se 14. února na Floře a  vyhledejte stánek s našimi hosteskami. Ty budou v čase 13:30 – 19:30 rozdávat dárečky za vaše nákupy! Stačí předložit účtenku z daného dne v minimální hodnotě 500 Kč a můžete si vylosovat dáreček z lásky od některého z našich obchodů. Může to být kosmetika Rituals, balíček od dm Drogerie, poukaz na nějakou dobrotu od prodejny Delmart nebo Ovocného Světozoru a spousty dalších dárečků. Na stánku bude k dispozici také zamilovaný fotokoutek, ze kterého si budete moci odnést fotografii na památku.

 

Pokud ještě nejste členem našeho Věrnostního programu #mojeflora, máme pro vás připravené dárkové poukazy v hodnotě 4500 Kč. Stačí se u valentýnského stánku do Věrnostního programu zaregistrovat a kromě spousty úžasných slev, které v programu najdete, se automaticky dostanete do slosování o dárkové poukazy Atria Flora. Dne 15. 2. 2023 vybereme 3 nové členy, kteří obdrží dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč.

 

Těšíme se na vás!

 

HLAVNÍ PARTNER AKCE

www.balenoslatkou.cz