Vinohradská 2828/151 Praha 3

Novinky na Floře

Datum: 2 ledna 2024

Vážení zákazníci, ani na konci roku jsme nelenili a máme pro vás hned několik nových obchodů, restaurací a také velmi očekávané Fitness centrum. Neváhejte se u nás zastavit a navštívit je!

 

MAX FITNESS

Na ploše více než 2500 m² vybavené stroji značky Matrix naleznete rozsáhlou cardio zónu, několik věží s protisměrnými kladkami, šestnáct metrů dlouhé stojany s jednoručkami, protahovací klidovou zónu a mnoho cihlových a volno nakládacích posilovacích strojů.

Společná finská sauna s odpočívárnou je v ceně vstupného. Využít můžete moderní solária značky Ergoline se systémem 10% cashback formou depositu. S Multisportkou cvičíte bez doplatku. A to zdaleka není vše.

 

YOYOSO

Designová značka pro estetický život. Produkty vám nejen zpříjemní život svou funkčností, ale i rozzáří každý všední den a dodají mu trendy energii. V nabídce najdete širokou škálu módních doplňků, dárky, osobitou elektroniku, papírnictví, kreativní potřeby do domácnosti i sezónní zboží.

 

PME LEGEND

Široký výběr módních kolekcí od americké klasiky, přes streetwear, až po jedinečný španělský design. V nové prodejně najdete značky PME LEGEND, VANGUARD, TIMEZONE a DESIGUAL.

 

PAI THAI

Restaurace vás osloví oblíbenou mezinárodní kuchyní, která se vyznačuje svou svěžestí, exotickou vůní a extravagantním kořením.

 

SMARTY.CZ

Nový svět chytré elektroniky a gamingu je tady. Přijďte se podívat a užít si slevy na exkluzivní produkty.

 

EPL DIAMOND

Prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky ze zlata a stříbra, s diamanty a dalšími drahokamy a polodrahokamy prezentované v mnoha kolekcích.

 

WOK-DEJ

Autentické asijské pokrmy s moderním nádechem. Jídlo je připravováno z čerstvých surovin s láskou k detailům a vkusu. Přijďte a užijte si jedinečný zážitek z asijské kuchyně.