DNES OTEVŘENO: 07:00 - 24:00 en
LETNÍ NÁVRATY

LETNÍ NÁVRATY

Vlahé večery, sklenka vína, ranní probouzení bez budíku… Takové jsou dozvuky letní dovolené. Ale nezoufejte, ono se nějaké to volno zase najde. A než odjedete zase relaxovat, přijďte se inspirovat k nám do Atria Flora. Najdete zde nejen sezónní výprodeje, co potěší vás i vaši peněženku, ale i mnoho nových kolekcí, ve kterých se blýsknete nejen před svými kolegy. A začátek školního roku? Ten s naším vybavením zvládnou všichni školáci na jedničku. Tak se u nás stavte.

Back to school zas a znova

Back to school zas a znova

Povinná výbava školáka, cool oblečení nejen na první školní den a svačinové inspirace. To všechno zvládnete obstarat v našich obchodech v Atriu Flora. A nezapomeňte svým školákům přibalit ke zdravé svačince i nějaké to mlsání. I když se to na první pohled nezdá, mozek při své práci spotřebuje velké množství energie a funguje na cukr.

Mnoho tváří léta

Mnoho tváří léta

Kdo si hraje, nezlobí. A co když si s námi hraje léto? Konkrétně toto léto? Pak je pár dnů hezké horké počasí a po chvíli zase upršený apríl. U nás v Atriu Flora najdete oblečení pro všechny rozmary počasí, ať si můžete vy i děti pobyt nejen v přírodě náležitě užít. Tak se stavte, děti určitě potěší pohrát si v dětském koutku a vy si mezitím můžete v klidu rozmyslet, co všechno potřebujete ještě dokoupit.

Letní menu tisíckrát jinak? Na Floře obstaráte vše pod jednou střechou

Letní menu tisíckrát jinak? Na Floře obstaráte vše pod jednou střechou

U nás v přízemí najdete nejen supermarket Albert, ale i hned několik dalších prodejců potravin, cukrovinek a řezníka. Přijďte si pro něco lahodného, zdravého, nebo i trošku hříšného na zub. Pokud to stihnete ještě během dne vysportovat, je i mlsání občas dovoleno.

Hormon štěstí pro příjemnější den

Hormon štěstí pro příjemnější den

Serotonin neboli hormon dobré nálady se vyplavuje, pokud máme radost a cítíme pozitivní emoce. Pokud vám dokáže zlepšit den koupě něčeho pro sebe či pro druhého, tak je to ta správná terapie při návratu z dovolené zpět do všední reality. Tak se přijďte inspirovat.

Nové brýle, diář či rovnou tablet?

Nové brýle, diář či rovnou tablet?

Stavte se u nás v Atriu Flora. Najdete zde vše pod jednou střechou, takže vám nákupy nezaberou tolik času. A až vše potřebné dokoupíte, můžete si sednout třeba na kafe nebo si dát rovnou hlavní jídlo nahoře ve foodcourtu. S plným žaludkem se přeci jen lépe řeší vše, co dnešek či zítřek přinese.